Kolaybet İletişim

kolaybet iletisim

Kolaybet iletişim hizmetlerini profesyonel olarak yürütmektedir ve sizlerin sitede herhangi bir sorun yaşamanızı istememektedir. Özellikle de online olarak hizmet verdiği için ve ülkemizde bir ofisi olmadığı için kullanıcılarına desteklerini sadece platform üzerinde yer alan canlı destek ve diğer yöntemler ile sağlamaktadır. 2016 senesinden beri kaliteli olarak devam ettirdiği hizmetlerini sürekli olarak güncellemekte olan ve yenilemekte olan Kolaybet sitesi üyelerini bu sayede hem memnun ediyor hem de bünyesine yeni üyeler eklemeyi başarıyor. Curacao lisansını da hizmetlerinin legal olması için kullanan platform böylelikle üyelerinin güvenini de kazanmayı başarıyor.

Kolaybet Canlı Destek

Kolaybet iletişim hizmetleri konusunda kullanıcılarına en aktif olarak canlı destek departmanı üzerinden hizmet vermektedir. Kullanıcılar bu departmana günün her saati ulaşabilmektedir ve farklı alanlarda hizmet veren müşteri temsilcilerine ulaşabilmektedir. Müşteri temsilcileri sizlere özel olarak hizmet vermektedir. Yani her kullanıcı için tanımlanmış olan bir ekip bulunmaktadır ve sorunlarınıza anında cevap vermektedir. Bundan dolayı da sitede canlı destek ekibine bağlanırken sizden istenen kullanıcı adı ve mail gibi bilgilerinizi doğru bir şekilde doldurun ki özek temsilcilerinize bağlanın ve bu sayede destek için sıra beklemeyin. Canlı destek hizmetlerine mobil cihazlarınızı kullanarak da bağlanabilirsiniz. Canlı destek görüşmeniz sona erdikten sonra mutlaka puanlama yapmayı ve yorum yapmayı unutmayın. Bunun sebebi ise sitenin hizmetlerini daha iyi bir şekilde geliştirebilmesi içindir.

Kolaybet İletişim Hizmetleri

Türkçe bahis sitesi üzerinden yardım almak istediğiniz zaman sadece canlı desteğe bağlanmanıza gerek yoktur. Platform farklı alanlarda da sizlere destek sağlamaktadır bu alanlar genel olarak hem sosyal medya alanıdır hem de mail ile destek alanıdır. Sosyal medyada her ne kadar etkinlikler düzenlenerek sizlere bonuslar verilse de bunun yanı sıra sizlere destek hizmetleri de verilmektedir. Mail ile destek hattı ise kullanıcılar tarafından genel olarak siteye belge göndermek için kullanılmaktadır. Site para çekim işlemleri için üyelerinden belge talebinde bulunduğu zaman mail hattı üzerinden belgeler gönderilmektedir. Kolaybet iletişim mail desteği sadece belge göndermek için değil diğer sorunlarınızı çözmek için de bulunmaktadır.

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir